Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

HOTELI JONË

Hotel Mediteran ndodhet ne qytetin piktoresk te Ulqinit, vetem 100 metra larg plazhit dhe qendres se qytetit. Edhe pse ne afersi te qytetit, Hotel Mediteran eshte i mbrojtur nga zhurma dhe rremuja, duke perfaqesuar keshtu nje rezerve te vertete natyrore ideale per pushime familjare dhe perjetim te kenaqesise bregdetare.

Hoteli permban restorantin, sallen e banketeve dhe dasmave, dhomen e konferencave, barin dhe pishinen.

Per tu kenaqur me plazhet, sportet e ujit dhe rekreacionin, vizitat ne vendet historike dhe kulturore, apo te gjitha bashke, stafi i Hotel Mediteran mund te organizoje eksperiencen tuaj unike te udhetimit. Eshte ne doren tuaj te zgjidhni dhe te shprehni deshirat tuaja dhe ne do te bejme me te miren per ti bere pushimet tuaja te paharrueshme.

Hotel Mediteran Ju mirepret!