Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Press Center

1 Maji - Oferta per Fundjave

Hoteli Mediteran ulqin starton sezonin e pishines se hapur me daten 1 maj 2017. Oferta te ndryshme qe perfshijne datat e fundjaves jane te disponueshme sipas kerkesave te mysafireve.
more details

Hotel Mediteran Ulqin shpall konkurs per vende pune

Hoteli Mediteran Ulcinj shpall nevojen per kandidate ne sezonen 2017, ne keto pozicione:
more details

Ditet e Komunes se Ulqinit (PRILL 2017)

Ulcinj Municipality Day (Montenegrin: Dan opštine Ulcinj / Дан општине Улцињ, Albanian: Dita e Komunës së Ulqinit), also called Ulcinj Day (Montenegrin: Dan Ulcinja / Дан Улциња, Albanian: Dita e Ulqinit), is an annual Albanian holiday celebrated in the coastal town of Ulcinj in Montenegro. It is held every first Saturday of April. The main celebrations are seen in the city of Ulcinj and rarely in surrounding villages. During this day, events such as the Domestic Products Fair and the Concert, usually held in the Rana neighbourhood, take place.
more details

Festivali i Parë Ndërkombëtar i Muzikës në Ulqin

Festivali i parë ndërkombëtar i muzikës në Ulqin bën debutimin e tij të premten , 9 Shtator deri të dielen 11 Shtator 2016, në mjedise të ndryshme skenike të qytetit bregdetar të Ulqinit. Ky festival do të shfaqë talentet e shquara të muzikantëve Ballkanas si dhe të artistëve të njohur ndërkombëtarisht nga e gjithë bota. Këtë vit festivali do të paraqesë artist nga Mali Zi si, sopranon Gjylie Pelingu dhe pianisten Iliriana Gjoni, gjithashtu pianisten nga Serbia Natasha Mitroviq si dhe grupin muzikor nga Nju Jorku “Poetika Muzika” ,duke përfshire, Oren Fader në gitar, Barry Crawford në flaut dhe sopranon Eleanor Valkenburg. Ato do të interpretojnë vepra muzikore nga Debusi, Çajkovski, Bogdanoviq, Shopen, Mendelson dhe Gershvin gjithashtu këngë dhe pjesë në piano nga kompozitor shqipëtarë Tonin Harapi dhe Zef Çobaj.
more details

Moti: TËRË JAVËN DIELL

Sipas parashikimit të meteorologëve, në Adriatikun jugor javën e ardhshme do të mbizotërojë mot i bukur.
more details

Përse të zgjidhni hotelin Mediteran në Ulqin, Mal të Zi

Hoteli ynë gjendet në qender të Ulqinit, vetëm pak minuta nga kalaja e vjetër historike të cilen mund ta vizitoni duke ecur këmbë pasi keni parkuar veturën tuaj në parkingun tone. Poashtu në mengjes, ju mund të veshni këpucët e vrapimit dhe të filloni stazën e ecjes nga pylli I pishave I cili gjendet minuta ecje nga dhoma juaj.
more details

Super Oferte nga Hoteli Mediteran Ulqin

Pushime në Hotel Mediteran Ulqin Cmimi : €̲240 per 2 persona cift / 3 nete akomodim
more details