Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Lobby Bar Caffee

Hoteli Mediteran Ulqin ofron hapësira të bollshme për relaksimin e mysafirëve gjatë pushime të tyre, si dhe për vizitorët ditorë të cilët zgjedhin të shijojnë një pije me pamje nga deti.

LobbyBar Caffee është i hapur 24 orë dhe gjendet në hollin e hotelit. Aty mund ta shijoni një kafe ose një pije në një ambient të rehatshem dhe të bukur.