Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë ekonomike dyshe

Dhomat ekonomike ofrojnë cmimet më të favorshme dhe janë të përshtatshme për dy persona.

Dhomat ekonomike posedojnë kondicioner, banjo me dush, mini bar, TV satellite, telefon, kasafortë elektronike dhe balkon.

Domat ekonomike me pamje nga kopështi, është akomodimi perfekt për të gjithë ato njerëz që dëshirojnë një dhomë të rahatshme pa i dhënë rëndësi pamjes dhe lokacionit të dhomës.

Kjo dhomë siguron për mysafirët të njëjtat shërbime me dhomat standarte, por është e lokalizuar vecmas prej villave tjera akomoduese, dhe gjendet afer villes kryesore të hotelit. Për këtë arsye pamja nga ballkonet është nga kopeshti dhe parkingu.

Dimenzionet e dhomës ekonomike janë pak më të vogla në krahasim me dhomat standarte.

Dhomat ekonomike mundësojnë akomodimi për dy mysafirë.  

book now

Facility

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Mini bar

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Priključek za internet

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Hladilnik

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na park