Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Suita Ekzekutive

Suitat Ekzekutive janë të ngrohta dhe të rehatshme

Suita përbëhet nga tre dhoma të veçanta. Ajo ka një dhomë gjumi me tre shtretër, një dhomë të ndenje ditore dhe një dhomë ngrënie / kuzhinë.

Kjo suitë është një alternativë e përkryer për një përvojë "shtëpi larg nga shtëpia" , pasi që është e pajisur me të gjitha lehtësitë që ju mund të gjeni në shtëpinë tuaj.

Dhoma gjithashtu ofron pamje mahnitëse nga deti dhe kalaja e Ulqinit.

book now

Facility

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Mini bar

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Direktna telefonska linija

 • Priključek za internet

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Kuhinja

 • Pogled na mesto

 • Pralni stroj

 • VIP centri