Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë dyshe superior me pamje nga deti

Luks diskret, vetëm dy hapa larg nga plazhi.

Dhomat Deluxe janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nën një rehati luksoze. Poashtu të përsosura për udhëtimet e biznesit, pasi sigurojnë hapesirë për punë.

Dhomat gjenden në villen e dytë të hotelit Mediteran, dhe konsistojnë në një dhomë gjumi me shtat queen dhe banjo luksoze, balkon me pamje nga plazhi i vogël dhe Kalaja e Ulqinit.

Dhomat janë të pajisura me:

 • Banjo me dush, tharëse flokësh
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Lidhje interneti
 • LCD TV-SAT
 • Minibar
 • Kasaforte depozitave
 • tavolinë Shkrimi dhe karrige
 • Në të gjitha dhomat superiore është e ndaluar pirja e duhanit.

 

 

book now

Facility

 • Možnost dodatne postelje

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Sušilnik za lase

 • Mini bar

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • TV

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na mesto