Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë superiore binjake me pamje nga deti

Luks i matur, vetëm dy hapa larg nga plazhi.

Dhomat dyshe superiore deti ka një ballkon dhe pamje panoramike nga deti dhe kalaja e Ulqinit.

Perfect për çiftet.

Shtrati është vendosur përballe me dritaret e mëdha, duke ofruar pamje më të mirë mbi gjirin e Ulqinit.

 

Dhomat janë të pajisura me:

 • Banjo me dush, tharëse flokësh
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Lidhje interneti
 • LCD TV-SAT
 • Minibar
 • Kasaforte depozitave
 • tavolinë Shkrimi dhe karrige
 • Në të gjitha dhomat superiore është e ndaluar pirja e duhanit.

book now

Facility

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Sušilnik za lase

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Hladilnik

 • TV

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki