Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë familjare superiore me pamje nga deti

Dy dhoma të pavarura dhe secila me banjo private dhe ballkon, ndarë nga një derë që lidh dhe i bashkon.

Dhomat tona familjare janë ideale për familjet e mëdha, pasi ato ofrojnë një pjesë të madhe të hapësirës dhe në formë të mirë-organizuar.

Dhomat janë rinovuar kohët e fundit dhe per ketë fakt ato janë modern, mund të kenë një banjo me vaskë ose dush dhe një sërë pajisje bashkëkohore për të gjithë familjen, duke përfshirë lidhje Wi-Fi internet, TV satelitor, mini-bar në kërkesë, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar, kasafortë private të sigurisë.

Dhomat janë të pajisura me:

 • Banjo me dush, tharëse flokësh
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Lidhje interneti
 • LCD TV-SAT
 • Minibar
 • Kasaforte depozitave
 • tavolinë Shkrimi dhe karrige
 • Në të gjitha dhomat superiore është e ndaluar pirja e duhanit.

book now

Facility

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na mesto