Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë dyshe standarte me pamje nga deti

Dhoma dyshe standarte me pamje nga deti është dhoma perfekte për të gjithë që preferojnë të shijojnë një pije të mire ne balkon duke shiquar detin e Adriatikut dhe Kalanë e Ulqinit.

Kjo dhomë është më e madhe se sa dhomat ekonomike dhe cdo dhomë  posedon një tavolinë dhe dy karrige në balkon ose në dhomë.

Dhomat standarte janë të vendosura në 5 villa, cdo villë e rrethuar me kopështe të gjelbërt dhe të bukur.

Format e shtretërve në dhomë: 1 shtrat dyshe (180 x 200 cm) ose me 2 shtretër tek që krijojne dyshe.

Paisjet e dhomës:

 • Banjo me dush
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Internet wireless
 • Kasafortë elektronike
 • Tavolinë pune
 • Mini-bar

book now

Facility

 • Možnost dodatne postelje

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Sušilnik za lase

 • Mini bar

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Hladilnik

 • TV

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na mesto