Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhoma standate familjare me pamje nga deti

Hoteli Mediteran krenarohet me faktin që jemi një hotel I përkushtuar për pushimet familjare. Dhomat tona familjare posedojnë dy dhoma gjumi të ndara, një dhomë për prindërit dhe një dhomes për fëmijët, një banjo të përbashkët, me një kapacitet maksimal për 5 përsona.

Dhomat katërshë standartë ose dhomat familjare janë ideale për akomodimin e familjeve me bebe ose fëmijë, si dhe për grupet e shokëve/shoqeve.

Paisjet e dhomës:

 • Banjo me dush
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Internet wireless
 • Kasafortë elektronike
 • Tavolinë pune
 • Mini-bar

book now

Facility

 • Možnost dodatne postelje

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Sušilnik za lase

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Hladilnik

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na mesto