Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhoma treshe standarte me pamje nga deti

Dhomat treshe janë të dizenjuara që në formë përfekte të akomodojë tre mysafirë. Ne këtë dhomë ju mund të gjeni një shtrat dopio dhe një shtrat tek, ose tre shtretër tek dhe mund të sigurojë zgjidhje për klientët që dëshirojnë një dhomë dopio dhe një shtrat tek në një dhomë të vogël, të ndërlidhur sëbashku.

Dhomat treshe kanë hapësirë të bollshme, ideale per të gjithë: familjet të cilat dëshirojnë të qendrojnë në Ulqin dhe të ndajnetë njëjtën dhomë, si dhe për kolegët ose shokët/shoqet që kanë nevojë për rahati dhe prakticitet.

Domat janë të thjeshta dhe të pastërta, dhe ofrojnë shërbim profesional për mysafirët.

Paisjet e dhomës:

 • Banjo me dush
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Internet wireless
 • Kasafortë elektronike
 • Tavolinë pune
 • Mini-bar

book now

Facility

 • Možnost dodatne postelje

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Sušilnik za lase

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Hladilnik

 • Pogled na park

 • Pogled na mesto