Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhomë standarte binjake me pamje nga deti

Relaksoju me pamjet e detit nga ballkoni i kësaj dhome standarde me ajër të kondicionuar dhe të gëzoni qasje të drejtpërdrejtë në pishinë.

Dhomat e gjumit binjake vijnë me dy shtretër të vetëm tek. Të gjitha dhomat tona përfshijnë mëngjesin dhe Wi-Fi.

Në dhome mund të shtohet edhe një shtrat i fëmijës sipas kërkesës dhe disponueshmërisë.

Dhomat janë të pajisura me:

 • Banjo me dush
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Lidhje interneti
 • LCD TV-SAT
 • Minibar
 • Kasaforte depozitave
 • tavolinë Shkrimi dhe karrige

book now

Facility

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Sušilnik za lase

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Likalnik+deska