Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Dhoma treshe superiore me pamje nga deti

Kjo dhomë e treshe ka një ballkon, TV satelitor, minibar, telefon dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh.

Në të gjitha dhomat gjendet një krevat mbretëreshë I rahatshëm dhe 1 krevat divan. Akomodim I përsosur për 2 persona dhe 1 fëmijë.

Dhomat janë të pajisura me:

 • Banjo me dush, tharëse flokësh
 • Sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Lidhje interneti
 • LCD TV-SAT
 • Minibar
 • Kasaforte depozitave
 • tavolinë Shkrimi dhe karrige
 • Në të gjitha dhomat superiore është e ndaluar pirja e duhanit.

book now

Facility

 • Možnost dodatne postelje

 • Možnost otroške posteljice

 • Pogled na morje

 • Balkon

 • Klimatizirano

 • Privatna kopalnica in WC

 • Sušilnik za lase

 • Sef v sobi

 • Satelitska televizija

 • Wi-Fi

 • Parkirišče

 • Primerno za družine

 • Hladilnik

 • Dovoljeni hišni ljubljenčki

 • Pogled na mesto