Home

Book now

2
Adults
0
Children

Change / Cancel reservation »

Super Oferte nga Hoteli Mediteran Ulqin

Super Oferte nga Hoteli Mediteran Ulqin
Cmimi : €̲240 per 2 persona cift / 3 nete akomodim

Check in: 24.08.2016 - 27.08.2016 

 

Ne cmim perfshihen :

  • Mëngjesi dhe Darka
  • Akomodimi: Dhome dyshe standarte me pamje nga deti
  • 1 Fëmijë nën moshën 5 vjecare akomodohet me prindërit pa pagese
  • Femijet e moshës 7-12 vjecare përfitojne 50% zbritje

Ky cmim përfshinë 3 netë akomodim në hotelin tone, duke filluar nga data 24.08.2016 (e Merkure) deri të Shtunën në mëngjes me datë 27.08.2016.

Në këtë cmim ju përfitonini mëngjesin I cili shërbehet prej orës 07:00 – 10:00 dhe darken e cila shërbehet prej orës 19:00 – 21:00.
Check in/ Hyrja në dhomë mund të bëhet prej orës 11:00 të mëngjesit, dhe check out poashtu në 11:00 të mëngjesit.
Ne ju sigurojmë parkingun për veturën tuaj gjatë qendrimit.
Pishina e hotelit poashtu është në dipozicionin tuaj.


Për të rezervuar këtë ofertë ju lutëm na dërgoni emrat e përsonave që do shfrytëzojnë shërbimin dhe një numër kontakti telefoni.

Per rezervime sa me pare , dhomat e fundit !!